Specialisté značek KaVo, Gendex, Leica, Orascoptic, Kerr Endodontics

 

KaVo OP 3D Vision

Upgradovatelný 3D rentgenový systém, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

 

KaVo OP 3D Vision

Upgradovatelný 3D rentgenový systém, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

Přehled

 

Řešení pro Vaši ordinaci – KaVo OP 3D Vision

Rentgenový systém KaVo ORTHOPANTOMOGRAPH™ OP 3D Vision přinese řešení každého problému Vaší ordinace. Vysoké rozlišení 3D, přesné a flexibilní plánování a speciální aplikace ve třech upgradovatelných verzích překročí Vaše očekávání. Ať se jedná o implantologii, chirurgii, endodoncii, čelistní kloub, dýchací cesty nebo ortodoncii. Dokonce i u složitých indikací systém přinese rychlou diagnózu a pomůže Vám vytvořit plány léčby.

Výhody

  • QuickScan+ pro rentgenové expozice 3D s dobou cyklu pouhých 4,8 sekund a mimořádně nízkou dávkou záření
  • Visual iQuality™ pro optimální kvalitu a jasnost 3D snímku
  • Dotykový displej SmartScan STUDIO™ s rychlým a jednoduchým ovládáním s uživatelsky příjemným designem
  • Ergonomický systém stability (ESS) vyrovnává polohu pacienta a předchází vzniku pohybových artefaktů

Vlastnosti

 

Kvalita snímku s menší radiací: Low Dose Technology™ v kombinaci s QuickScan+. Prostřednictvím QuickScan+ můžete vytvářet 3D rentgenové snímky vyšetřované oblasti s dobrou kvalitou snímku a stanovit diagnózu i při velmi snížené dávce záření v porovnání se standardními 3D expozicemi. Tato funkce je ideální pro citlivé pacienty, pro pooperační skeny, plánování implantátů a skeny dětí. QuickScan+ potřebuje na dobu expozice pouhých 4,8 sekund a snímek uvidíte za pouhých 30 sekund zpracování.

3D snímky s vynikající kvalitou

Visual iQuality™ používá speciální algoritmy pro úpravu snímků. Takto zajistíme expozici s vysokým stupněm ostrosti a jasu.

Stabilní poloha pacienta

Ergonomický stabilizační systém (ESS) vyrovnává polohu pacienta při expozici. Prostřednictvím polohovacích pomůcek jako jsou světelné značky a bezpečná fixace hlavy, minimalizujete od samého počátku snížení kvality snímků kvůli pohybovým artefaktům.

Rozmanitost klinických možností

Volitelné velikosti voxelu od 0,125 mm až po 0,400 mm umožňují individuální stanovení kvality a dávky podle indikace a požadavků na diagnózu.

Flexibilita s možností volby devíti rozměrů

Rentgenový přístroj KaVo OP 3D Vision s 9 velikostmi pole vidění a s výběrem dávky záření nabízí velkou flexibilitu. S velikostí objemu válce od 5 x Ø 8 cm, 4 až 13 x Ø 16 cm a 17 x Ø 23 cm máte širokou škálu možností. Na základě skutečných klinických potřeb si můžete vybrat mezi třemi verzemi, které lze upgradovat: V8 obsahuje objemy 5 x a 8 x Ø 8 cm. V10 nabízí navíc 4x, 6x, 8x a 10x Ø 16 cm. V17 nabízí celé portfolio včetně 11 x a 13 x Ø 16 cm a 17 x Ø 23 cm.

Pro svoji ordinaci si vyberte správné zařízení, které můžete upgradovat, jakmile budete připraveni růst i v dalších nových oblastech. Upgradovatelný systém KaVo OP 3D Vision umožňuje snadný přesun k větším velikostem pole vidění.

V8

Ideální pro implantáty, endodoncii a všeobecné zubní lékařství.

Velikost objemu válce 5 x Ø 8 cm a 8 x Ø 8 cm. Další velikosti jsou možné upgradovat.

vision1

V10

Ideální pro implantáty, paradontologii, zubní protetiku, hodnocení dýchacích cest, čelistního kloubu a většinu OMS.

Velikost objemu válce 5 x Ø 8 cm, 8 x Ø 8 cm, 4 x Ø 16 cm, 6 x Ø 16 cm, 8 x Ø 16 cm, 10 x Ø 16 cm. Další velikosti jsou možné upgradovat.

vision2

V17

Vyšší flexibilita a velikost snímků 3D jsou potřebné pro ortodontickou léčbu a ortognatické operace.

Disponuje všemi nabízenými velikostmi válce: 5 x Ø 8 cm, 8 x Ø 8 cm, 4 x Ø 16 cm, 6 x Ø 16 cm, 8 x Ø 16 cm, 10 x Ø 16 cm, 11 x Ø 16 cm, 13 x Ø 16 cm a 17 x Ø 23 cm.

vision3

 

K dispozici je na všech systémech 2D Pan

Funkce i-PAN umožňuje rychlou projekci 2D snímku prostřednictvím vysoce kvalitního senzoru, který se používá i k získání 3D skenů. Díky vylepšenému softwaru se zvyšuje celková kvalita 2D snímků a systém KaVo OP 3D Vision můžete používat jak pro 2D, tak i pro 3D zobrazování.

Při každé indikaci dokonalé snímky pro přesnou diagnózu a efektivní léčbu.

Implantologie – vysoce přesné implantační plány

Použití CBCT s vysokým rozlišením a náhledy 3D nám umožnují posoudit strukturu kostí a polohu zubů bez omezení. To znamená, že nemůžeme realizovat celý plán léčby od vložení implantátů, nasazení pilíře až po zhotovení zubní náhrady.

Orální a MJF chirurgie – definování plánů chirurgické léčby.

Pro určení polohy posunutých zubů v alveolární kosti a určení jejich blízkosti k ostatním zubům nebo životně důležitým strukturám. Podpora u detekce takových poruch jako jsou cysty, nádory, léze nebo změny patologické čelisti a zamezení chirurgických komplikací.

Endodoncie – trojrozměrné hodnocení kořenů

Pro podrobné vyšetření je možné použít expozice s vysokým rozlišením DVT a pozorovat axiálně a bukálně/lingválně pomocí aplikačního softwaru. Takto můžeme přesně vyhodnotit například zlomeniny, kořenové kanálky a pulpoperiodontální léze.

Gnatologie – individuální diagnóza čelistních kloubů

Úkol: diagnostikovat anomálie čelistních kloubů a navrhnout efektivní léčebné postupy.

Řešení: pomocí zobrazení TMJ můžeme lépe identifikovat a léčit závady, zlomeniny a jiné problémy a využít speciální volitelné softwarové aplikace.

Ortodoncie – přesnější léčebné plány

Lepší pochopení přesných pozic zubů a anatomie nám dává možnost připravit méně invazivní léčebné plány a dosáhnout co nejlepších výsledků. Správné určení struktury zubů a identifikace nadbytečných zubů a jejich polohy zjednodušuje komunikaci v maxilární chirurgii a zabraňuje dalším chirurgickým opatřením. Doplňující aplikační moduly jako je 3D teleradiografické měření, virtuální studie a modely bez otisků zubů zvýší Vaši výkonnost. Všechny potřebné informace budete mít k dispozici za pouhé 4,8 sekundy a využijete jen nízké dávky záření CBCT.

 

Analýza dýchacích cest – vizualizace omezených dýchacích cest

Softwarové aplikace dodávané s programem KaVo OP 3D Vision nabízí 3D pohledy pro vizualizaci překážek v dýchacích cestách prostřednictvím přesných měření a umožní co nejlepší léčebnou metodu. Na obrazovce se Vám velmi rychle objeví výsledky měření a výpočet stavu paranasálních dutin pro stanovení možností léčby.

Jasné zobrazení, jednoduché ovládání – dotykový displej SmartScan STUDIO™

Expozice ve čtyřech krocích: SmartScan STUDIO™ umožňuje jednoduché a rychlé ovládání. Méně uživatelských rozhraní s velkými a jasnými symboly zjednodušují nastavení parametrů expozice. Naprogramování často používaných expozičních režimů (Quickpicks) rovněž snižuje množství nezbytných operačních kroků. Volitelně dostupná funkce náhledu (ScoutView) umožňuje přesný výběr velikosti a polohy objemu vyšetřované oblasti.

Technická specifikace

 

Montáž rentgenu                                        vysokofrekvenční, konstantní potenciál, 90 – 120 kV, 3 – 8 mA (impulsní)

Profil paprsku                                               paprsek kolimátoru

Ohnisko trubice                                           0,5 mm

Snímač obrazu                                             amorfní silikonový plochý panel, 20 x 25 cm

Velikost voxelu                                            125 – 400 µm

Doba pořízení                                               4,8 – 26,9 s

Velikost objemu válce (H x Ø cm)           V8: 5 x a 8 x 8

                                                                           V10 navíc: 4 x, 6 x, 8x a 10 x 16

                                                                           V17 navíc: 11 x a 13 x 16. 17 x 23

Podpora DICOM                                           ano

Stupně šedi                                                   16 bit škála barev

Kolimace                                                         automatická

Poloha pacienta                                            sedící

Doba rekonstrukce                                      méně než 30 s (QuickScan+)

Velikost souboru normálního snímku   < 50 MB

Požadavky na IT Pro ukládání dat je zapotřebí síťové připojení k serveru. OnDemand3D™ nebo jiný 3D diagnostický software pro stanovení diagnózy a plánování léčby. Hardwarové požadavky musí odpovídat 3D softwaru. Software SmartScan STUDIO™ vyžaduje PC s programem Windows 7 nebo vyšším.

 

Rozměry

vision5

 

Ke stažení

 

pdf foto   Brožura KaVo OP 3D Vision ke stažení (.pdf)

 

 

Zpět na: Extraorální rentgeny
GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Autorizovaný partner KaVo, Gendex, Leica