Zobrazovací lékařský software Invivo 6 

 

Zobrazovací lékařský software Invivo 6 

Přehled

Invivo 6 je výkonná, přesto nenáročná, zobrazovací aplikace CBCT 3D, která se specializuje na implantáty, ortodoncii, orální chirurgii a restorativní stomatologii. Nabízí rychlé a kvalitní vykreslování a vizualizaci na 3D skenech, disponuje nástroji pro přesné plány léčby. Uživatelé mohou provádět měření jak ve 2D, tak 3D pro klinické nebo výzkumné aplikace.

Výdovou softwaru Invivo 6 je i jeho celosvětová podpora a možnost využití jendoduchých návodů pro běžné postupy v softwaru.

 

 

Vlastnosti

Novinky v Invivo 6 

Jednoduché sdílení případů mezi kolegy

V Invivo 6 nyní můžete nahrát svá data do nového Anatomage Cloudu a jednoduše sdílet soubory s dalšími lékaři. Jednoltivé případy mohou být zobrazeny pomocí Cloudu prohlížeče nebo mohou být staženy. Při zobrazení souborů příjemcem budete vždy na tuto skutečnost upozorněni.

Personalizace pracovního postupu

Nová funkce v Invivo 6 nabídne možnost přizpůsobení Vašeho pracovního postupu. Můžete si tak nastavit, která záložka softwaru se Vám má zobrazit jako první nebo jaké rozložení oken Vám nejvíce vyhovuje. Dokonce můžete jednotlivé záložky přejmenovat nebo některé nepoužívané skrýt.

Endodontická vizualizace

Do Invivo 6 bylo přidáno nové endo zobrazení, které nabízí komplexnější zobrazení vnější i vnitřní struktury. Můžete si tedy jednodušeji zobrazit vnitřní morfologii kanálku, včetně zakřivení kořenů, jejich počet a lokalizaci vstupů kořenových kanálků. V endodontické vizualizaci můžete také provádět přesná měření.

Zlepšení analýzy dýchacích cest

Nyní můžete nechat zpočítat objemy dýchacích cest a měřit i požadované vzdálenosti. Nový nástroj Vám umožní změnit, nasimulovat, nežádoucí anatomii dýchacích cest. Novinkou je také přidání "průletu" dýchacími cestami. Informace jde také jednoduše ukládat či exportovat.

Nezávislé obloukové křivky

V záložce ArchSection si můžete uživatelsky vytvořit dvě nezávislé křivky pro každý čelistní oblouk. Toto nastavení pak umožňuje přesnější zobrazení příčného řezu - nedochází ke kompromisu mezi čelistmi.

Označení oblasti a tvorba videa

Se zabudovanými nástroji pro ořez dat, může uživatel snadno a intuitivně odřezat část naskenovaných dat a tím zvýraznit určitou anatomickou oblast. S funkcí zachycování videa lze pak takto upravená pacientská data otáčet, přibližovat a vytvářet videa pro rychlé a snadné sdílení se studenty či kolegy. 

Medical Design Studio

Modul Medical Design Studio (MD Studio) je plugin pro Invivo software, který umožňuje pokročilejší tvorbu obsahu. Z libovolného skenu pacienta mohou uživatelé vytvářet nebo importovat digitální modely pro simulace nebo prezentace. Uživatelé mohou dokonce exportovat tyto digitální modely a odeslat je do 3D tiskáren na vytištění nebo tvorbu návrhu. Při nákupu Anatomage Table zákazníci obdrží kopii aplikace Invivo s MD Studio stejně jako školení pro rozšíření možností práce s funkcemi v Anatomage Table.

Vytvoření digitálních modelů z pacientských skenů

MD Studio dává uživateli možnosti nejenom pouze izolovat vybrané oblasti, ale také vytvořit digitální povrchové modely vybrané anatomie přímo z pacientských MR nebo CT skenů. Tyto modely lépe zdůrazňují anatomické struktury a mohou být dokonce použity k simulaci pohybů nebo variací. Dále uživatelé mohou tyto digitální modely exportovat a odesílat do 3D tiskáren pro vytváření fyzických modelů.

Přenos digitálních modelů do pacientských dat

Díky aplikaci MD Studio mohou uživatelé importovat digitální modely i z jiného softwaru. Modely lékařských přístrojů nebo chirurgických nástrojů mohou být virtuálně  nasazeny a přesunuty v anatomii konkrétních pacientů tak, aby bylo možné lépe porozumět lékařským postupům.

 
 

Technická specifikace

 

Processor                           Windows® - Intel® Core™ i7 3000 nebo srovnatelný vícejádrový procesor

                                               Macintosh® - iMac®, MacBook Pro® (15 in), MacPro®

RAM                                     4 GB

Úložiště                               500 GB

GPU/Grafická karta          ATI Radeon™ HD 6670, 7770, 7970, NVIDIA GeForce® GTX.560, GTX-680

Operační systém               Windows 7, 64 bit, Apple® Boot Camp®  - Windows 7, 64 bit OS

 

 
 
 
 
 

Processor                          
Windows® - Intel® Core™ i7 3000 nebo srovnatelný vícejádrový procesor
Macintosh® - iMac®, MacBook Pro® (15 in), MacPro®

RAM                                    
4 GB

Úložiště                              
500 GB

GPU/Grafická karta         
ATI Radeon™ HD 6670, 7770, 7970, NVIDIA GeForce® GTX.560, GTX-680

Operační systém               
Windows 7, 64 bit, Apple® Boot Camp®  - Windows 7, 64 bit OS

 

 
 
 
 
GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Kliknutím zobrazíte naše servisní střediska