Invivo 6

Invivo5™ je vysokovýkonný software, který je srovnatelný s jinými drahými radiologickými softwary.

 

Invivo 6

Invivo5™ je vysokovýkonný software, který je srovnatelný s jinými drahými radiologickými softwary.

Přehled

Invivo5 je renomovaný lékařský zobrazovací software společnosti Anatomage a je schválen pro využití v klinických aplikacích. Invivo je vysoce výkonný software pro vykreslování objemů srovnatelný s jinými drahými radiologickými softwary. Otevře jakákoli pacientská data (MRI, CT, PET). Je schopen okamžitého zobrazení 2D řezů nebo 3D rekonstrukce. Uživatelé mohou provádět měření jak ve 2D, tak 3D pro klinické nebo výzkumné aplikace. Invivo rozšiřuje funkci Anatomage Table poskytnutím dalších nástrojů pro tvorbu obsahu, jako je popisování v trojrozměrném prostoru a segmentace skenů pacientů pro přímé použití v Anatomage Table. Ke každému zakoupení Anatomage Table je přidána kopie Invivo a jeho modulu Medical Design Studio.

 

Vlastnosti

Vytvoření vlastních poznámek

Jednoduchým kliknutím myši může uživatel vytvořit komentáře a texty k jakémukoli pacientovi ve 2D nebo 3D zobrazení. V Anatomage Table a softwarech Invivo se poznámky dynamicky přizpůsobují velikosti zobrazeného okna. Texty mohou být dokonce vytvořeny tak, aby bylo možné použít filtry pro třídění poznámek do jednotlivých systémů a oblastí.

Porovnání obrazových dat

Invivo dovoluje uživateli rychle a přesně porovnat mezi sebou dva pacienty při zobrazení obou pacientských dat do jednoho prohlížecího okna. Srovnání je provedeno ve 2D zobrazení, ale také pro 3D objem. Je tak možné přehledně zobrazit nárůst nádoru, snímky před a po operaci, srovnání hrudního objemu v nádechu a výdechu.

Označení oblasti a tvorba videa

Se zabudovanými nástroji pro ořez dat, může uživatel snadno a intuitivně odřezat část naskenovaných dat a tím zvýraznit určitou anatomickou oblast. S funkcí zachycování videa lze pak takto upravená pacientská data otáčet, přibližovat a vytvářet videa pro rychlé a snadné sdílení se studenty či kolegy.

Zobrazení pomocí Anatomage Table

Každý Anatomage Table je vybaven kopií Invivo, která může být nainstalována na notebook nebo pracovní stanici. Každý obsah vytvořený v Invivo softwaru je plně kompatibilní s Anatomage Table. Je tedy možné v Invivu vygenerovat vlastní obrazový materiál a pak ho prezentovat v Anatomage Table.

Medical Design Studio

Modul Medical Design Studio (MD Studio) je plugin pro Invivo software, který umožňuje pokročilejší tvorbu obsahu. Z libovolného skenu pacienta mohou uživatelé vytvářet nebo importovat digitální modely pro simulace nebo prezentace. Uživatelé mohou dokonce exportovat tyto digitální modely a odeslat je do 3D tiskáren na vytištění nebo tvorbu návrhu. Při nákupu Anatomage Table zákazníci obdrží kopii aplikace Invivo s MD Studio stejně jako školení pro rozšíření možností práce s funkcemi v Anatomage Table.

Vytvoření digitálních modelů z pacientských skenů

MD Studio dává uživateli možnosti nejenom pouze izolovat vybrané oblasti, ale také vytvořit digitální povrchové modely vybrané anatomie přímo z pacientských MR nebo CT skenů. Tyto modely lépe zdůrazňují anatomické struktury a mohou být dokonce použity k simulaci pohybů nebo variací. Dále uživatelé mohou tyto digitální modely exportovat a odesílat do 3D tiskáren pro vytváření fyzických modelů.

Přenos digitálních modelů do pacientských dat

Díky aplikaci MD Studio mohou uživatelé importovat digitální modely i z jiného softwaru. Modely lékařských přístrojů nebo chirurgických nástrojů mohou být virtuálně  nasazeny a přesunuty v anatomii konkrétních pacientů tak, aby bylo možné lépe porozumět lékařským postupům.

 
 

Technická specifikace

 

Processor                           Windows® - Intel® Core™ i7 3000 nebo srovnatelný vícejádrový procesor

                                               Macintosh® - iMac®, MacBook Pro® (15 in), MacPro®

RAM                                     4 GB

Úložiště                               500 GB

GPU/Grafická karta          ATI Radeon™ HD 6670, 7770, 7970, NVIDIA GeForce® GTX.560, GTX-680

Operační systém               Windows 7, 64 bit, Apple® Boot Camp®  - Windows 7, 64 bit OS

 

 
 
 
 
 

Processor                          
Windows® - Intel® Core™ i7 3000 nebo srovnatelný vícejádrový procesor
Macintosh® - iMac®, MacBook Pro® (15 in), MacPro®

RAM                                    
4 GB

Úložiště                              
500 GB

GPU/Grafická karta         
ATI Radeon™ HD 6670, 7770, 7970, NVIDIA GeForce® GTX.560, GTX-680

Operační systém               
Windows 7, 64 bit, Apple® Boot Camp®  - Windows 7, 64 bit OS

 

 
 
 
 
Zpět na: Zobrazovací software
GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Autorizovaný partner KaVo, Gendex, Leica