Skener KaVo Scan eXam

Rychlý, přímý a důmyslný digitální skener paměťových fólií s vynikajícím kontrastem. Skener paměťových fólií s rozlišením 17 párů čar na mm.

 

Skener KaVo Scan eXam

Rychlý, přímý a důmyslný digitální skener paměťových fólií s vynikajícím kontrastem. Skener paměťových fólií s rozlišením 17 párů čar na mm.

Přehled

 

Skener paměťových folií s rozlišením 17 párů čar na mm. Zobrazovací fólie mají široký dynamický rozsah a jsou odolné proti poškrábání. Díky různým velikostem fólií mohou být úspěšně zobrazeny situace u všech pacientů. Displej zobrazuje náhled každého snímku pro okamžitou kontrolu správného polohování pacienta.

Vstup fólií do přístroje je vybaven magnetickou branou pro bezdotykové podání fólie, což radikálně omezuje nebezpečí mechanického poškrábání.

Systém je vybaven softwarem v českém jazyce a komunikace probíhá prostřednictvím lokální sítě. Možnost sdíleného zařízení jednoho přístroje až pro 8 ordinací. KaVo Scan eXam™ má kompaktní rozměry a může být umístěn do skříně, na zeď nebo na desku stolu. Patentovaný systém iDOT™ umožňuje ihned identifikovat paměťovou fólii

Vlastnosti

Kvalita klinického zobrazení

Destičkový systém Scan eXam™ soustavně poskytuje snímky s detailním zobrazením a vynikajícím kontrastem. Široký dynamický rozsah spojený se zobrazovací destičkou vždy zajišťuje nejlepší diagnostické zobrazení. Díky rychlému zpracování obrazu se systém přizpůsobí efektivní práci ordinace.

Profesionální softwarová řešení

Skener KaVo Scan eXam™ je dodáván se zobrazovacím softwarem vyvinutým pro velmi náročné použití v ordinacích. Efektivní zobrazovací nástroje umožní snímek profesionálně optimalizovat a vynikající interoperabilita podporuje propojení s dalšími softwarovými aplikacemi nebo prostředím DICOM.

 

Vynikající výsledky mimořádně rychle

Zařízení Scan eXam™ stanovuje standard, pokud jde o dostupnost zobrazení. Celý proces od přečtení až po vymazání je dostatečně rychlý a zajišťuje rychlou práci bez čekání, a to i v případě, kdy se vkládá několik destiček. Zobrazovací destičky poskytují vynikající kvalitu zobrazení a podporují široký okruh aplikací. Široký dynamický rozsah destičky kompenzuje přeexponování nebo podexponování, což skutečně pomůže rozpoznat diagnostické informace. Systém je kompatibilní s tubusy rentgenu na střídavý i stejnosměrný proud a poskytuje vynikající výsledky klinického zobrazení odpovídající kvality.

exam3

Cenově efektivní systém

Systém komunikuje prostřednictvím lokální sítě a není omezen na jedno vyhrazené PC, podobně jako jsou systémy připojené přes USB. Tento vysoký stupeň flexibility znamená, že je možno použít jeden skener Scan eXam™ současně až na 8 pracovních stanicích. Jedná se o velmi cenově výhodné řešení pro stomatologické ordinace s více uživateli a zobrazovacími zařízeními.

Přínos našich zkušeností

Stejně jako u všech výrobků KaVo Scan eXam™ byla při návrhu věnována velká pozornost detailu. Díky tomu lze po dlouhou dobu dosahovat snímků s velmi vysokou diagnostickou kvalitou.

Flexibilní nastavení v ordinacích

Zařízení Scan eXam™ je vysoce kompaktní a lze jej instalovat na stůl nebo pod něj, nebo může být umístěn ve skříňce či připevněn na stěnu.

Důsledná hygiena

Komplexní hygienický systém založený na jednorázovém používání ochranných krytů, ochraně desky a bezkontaktním podávání desek předchází možnosti kontaminace desek a povrchu zařízení. Novým prvkem je patentovaný systém dezinfekce UV zářením, které ničí viry a bakterie na transportním mechanismu desek, což také zamezuje křížové kontaminaci. Tím je zajištěna úplná hygiena.

exam4

Zobrazovací desky odolné vůči poškrábání

Zařízení Scan eXam™ používá nejmodernější technologii zobrazovacích desek. Zobrazovací desky mají povrch velmi odolný vůči poškrábání, což zajišťuje dlouhodobě velmi kvalitní diagnostické výsledky při každém použití.

Patentovaný systém IDOT™

Zkontrolujte kvalitu zobrazovacích desek pomocí jedinečného systému označení iDOT™. Systém označení iDOT™ je na všech pořízených snímcích, aby bylo možné identifikovat desky, u nichž klesá kvalita. Poškozené desky je pak možné okamžitě vyměnit.

Technická specifikace

 

Technologie                                opakovaně použitelná zobrazovací destička (fotocitlivá fosforová destička)

Velikost pixelů                           30 µm (super rozlišení)

                                                        60 µm (vysoké rozlišení)

Rozlišení snímku                       17 Lp/mm

Bitová hloubka snímku           16 bit

Doba zobrazení údajů             5 až 8,8 s

Připojení                                      standardní připojení k síti (Ethernet RJ45), DHCP

Rozměry (V x Š x H)                  196 mm x 215 mm x 382 mm (7,7 x 8,5 x 15 palců)

Hmotnost                                    10,3 kg (22,7 liber)

Provozní napětí                         100 – 240 V, 50/60 Hz

Provozní proud                          < 1,3 A

Pracovní prostředí                   + 10 °C až + 40 °C, 30 – 90 RH%, 700 – 1060 hPa

 

Rozměry fólií

exam6

Rozměry Scan eXam

exam7

 

 

 

Technologie                                
opakovaně použitelná zobrazovací destička (fotocitlivá fosforová destička)

Velikost pixelů                           
30 µm (super rozlišení)
60 µm (vysoké rozlišení)

Rozlišení snímku                       
17 Lp/mm

Bitová hloubka snímku           
16 bit

Doba zobrazení údajů             
5 až 8,8 s

Připojení                                      
standardní připojení k síti (Ethernet RJ45), DHCP

Rozměry (V x Š x H)                 
196 mm x 215 mm x 382 mm (7,7 x 8,5 x 15 palců)

Hmotnost                                   
10,3 kg (22,7 liber)

Provozní napětí                        
100 – 240 V, 50/60 Hz

Provozní proud                         
< 1,3 A

Pracovní prostředí                   
+ 10 °C až + 40 °C, 30 – 90 RH%, 700 – 1060 hPa

 

Rozměry fólií

exam6

Rozměry Scan eXam

exam7

 

 

Ke stažení

 

Screenshot ScaneXam   Brožura KaVo Scan eXam ke stažení (.pdf)

 

 

GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Kliknutím zobrazíte naše servisní střediska