Novinka - ozonový generátor OZON-20

Exkluzivní novinka v našem sortimentu! Generátor ozonu Special Care OZON-20

ozon 20 web novy

Profesionální generátor ozonu s výkonem 20 000 mg/h! Běžnou ordinaci ošetříte desinfekcí nové generace do 30 minut. Přístroj je vyroben v České republice speciálně pro Special Care.

Co je to ozon?

Ozon (O3.) je namodralý, nestabilní, v přírodě běžně se vyskytující plyn.  Najdeme jej například ve stratosféře, horských oblastech nebo můžeme cítit jeho specifickou vůni po letní bouřce. Ozon vzniká působením vysokonapěťových výbojů nebo ultrafialovým zářením na molekuly kyslíku. Touto reakcí vznikne molekula O3. Díky uspořádání atomů kyslíku, které tvoří jeho nestabilitu a reaktivitu, se z něj stává jedno z nejsilnějších oxidačních činidel, využívané v medicíně, při úpravě vody, v potravinářství, průmyslu a dalších.

Jak to funguje?

Díky atomovému uspořádání molekuly je ozon vysoce reaktivní látka, se silnými oxidačními účinky. Jeden atom kyslíku z molekuly O3 reaguje s okolním prostředím – odtud se bere dezinfekční účinek.  Ze zbylých dvou atomů se stává opět kyslík O2.  Dezinfekce je tak velmi ekologická, šetrná a navíc velmi účinná, protože ozon je schopen likvidovat bakterie, viry, plísně i zápach. Dezinfekce prostor plynem přináší velkou výhodu ošetření i běžně těžko dostupných míst.

Vlastnosti a přednosti OZON-20

Generátor ozonu Special Care OZON-20 byl speciálně vyroben pro Special Care. Máme jistotu výroby v České republice, konkrétně v Olomouci, a přístroj exkluzivně nabízíme za zaváděcí cenu pro naše zákazníky. Na zařízení jistě oceníte jeho výkon 20 000 mg ozonu za hodinu, bezúdržbovost a kvalitní dílenské zpracování, snadnou ovladatelnost, stejně jako jednoduchý, čistý design a kompaktní rozměry.

 

Doporučené časy dezinfekce

Velikost místnosti:

do 10 m2 - 20 minut

do 20 m2 - 40 minut

do 30 m2 - 60 minut

Interiéry osobních automobilů - 10 minut

 

 

GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Kliknutím zobrazíte naše servisní střediska