Zubní souprava KaVo Estetica E30

V jednoduchosti je krása. KaVo Estetica E30 poskytuje vysokou kvalitu, spolehlivost a výkonnost za příznivou pořizovací cenu. Má jednoduché a intuitivní ovládání, bezpečný a hospodárný provoz. Tato souprava je vhodná pro začínající lékaře a dentální hygienisty.

Zubní souprava KaVo Estetica E30

V jednoduchosti je krása. KaVo Estetica E30 poskytuje vysokou kvalitu, spolehlivost a výkonnost za příznivou pořizovací cenu. Má jednoduché a intuitivní ovládání, bezpečný a hospodárný provoz. Tato souprava je vhodná pro začínající lékaře a dentální hygienisty.

Základní popis

Souprava se dodává s horním nebo dolním vedením hadic. Díky integrovanému displeji jsou všechny potřebné údaje a funkce perfektně přehledné. Velkoryse pojatá délka hadic nástrojů poskytuje větší pružnost při polohování stolku lékaře tak, aby se nacházel na místě, kde je nejlépe přístupný.

Za méně než dvě minuty lze soupravu pomocí několika málo úkonu stranově obrátit zleva doprava a zprava doleva. Každá z variant výbavy nabízí pět individuálně konfigurovatelných držáků nástrojů a odkládací tácek, jenž může být namontován na pravé nebo na levé straně. Obě verze stolku díky své ergonomické koncepci a možnostem polohování zaručí vždy jednoduchý, plynulý a účinný postup při ošetřování.

O mimořádné pohodlí pacientů se stará ergonomické a měkké polstrování. Díky možnosti otočení plivátkového bloku o 60° má sestra vždy optimální a ergonomický přístup k pacientovi. Spolehlivá funkce trvalé dezinfekce umožňuje perfektní hygienu bez nároku na čas. Odnímatelné díly usnadňují údržbu a čištění soupravy. Díky nejmodernější technologii je možné soupravu modernizovat prostřednictvím aktualizace softwaru.

Souprava je již v základním provedení vybavena LED světlem MAIA LED. Polohu křesla, zapnutí či vypnutí nástrojů, otáčky, směr rotace, chlazení a osvětlení nástrojů je možné jednoduše ovládat díky multifunkčnímu nožnímu ovladači.

 

 

Modely

ESTETICA E30 S - strana lékaře na otočném rameni s horním vedením

ESTETICA E30 TM - strana lékaře na otočném rameni se spodním vedením

Možnost uživatelské záměny pravorukého/levorukého lékaře (volitelná výbava)

 

 

Výhody

Možnosti strany lékaře a její konfigurace

Verze s horním vedením a táckem na samostatném rameni.

Dokonale vyvážené instrumenty je snadné okamžitě a bezpečně uchopit. Díky dostatečně dlouhým bičům horního vedení hadic instrumentů si můžete stranu lékaře umístit na místo, které je pro Vás nejpohodlnější.

 • Snadné ovládání funkcí díky tlačítkům přímé volby a intuitivnímu ovládacímu panelu
 • Okamžité zobrazení všech informací na integrovaném displeji
 • Krátké ošetřovací procedury a pohodlná poloha, jelikož vše potřebné je v dosahu
 
 
 

 

 

Ergonomické pro všechny typy ošetření

 • Nízká výška stolku, pouze 45 cm
 • Dobře vyvážená svorka výkyvného ramene
 • Maximální délka vysunutí hadic instrumentů až 90 cm
 • Aretace bičů vedoucí hadice pro pohodlnější práci.
 

Verze se spodním vedením

 • Kompaktní provedení strany lékaře se spodním vedením hadic umožňuje neomezený pohyb a přirozenou polohu při ošetřovacích procedurách
 • S integrovaným displejem máte dobrý přehled o všech funkcích strany lékaře
 

S pohonem SMARTdrive vše snadno zvládnete

 • Vynikající pracovní podmínky přispívají k vysoké přesnosti a efektivitě práce a navíc šetří čas
 • Díky novému standardu ovládání mikromotorů SMARTdrive, který poskytuje plný točivý moment a spuštění prakticky bez vibrací, dokonce s rozsahem otáček již od 100 ot/min
 • Zvýšený točivý moment
 • Zlepšení vlastností při spuštění mikromotorů
 • Větší rozsah otáček
 • Rozšířená oblast použití

S novým řízením mikromotoru KaVo SMARTdrive okamžitě získáte více pohodlí a výkonu ve standardní výbavě a bez jakýchkoli dalších finančních výdajů.

Zcela se přizpůsobí vašim požadavkům

Stomatologickou soupravu KaVo ESTETICA E30 lze během dvou minut nastavit z ovládání pro praváky na ovládání pro leváky a opačně (volitelná výbava).

Vaše sestra má vše pod kontrolou

Strana sestry – snadná obsluha díky jasně uspořádaným funkcím a tlačítkům přímé volby

 • Ergonomická pracovní poloha je zajištěna díky otočné straně sestry
 • Kompaktní plivátkový blok lze otočit v úhlu 60 stupňů směrem od pacienta pro lepší přístup při nutnosti asistence sestry

Velký točivý moment pro všechny stomatologické procedury

Díky novému pilotnímu pohonu se dosahuje mnohem vyššího točivého momentu (síly) i při nízkých otáčkách. Pohon podporuje bezpečný a přesný provoz, který na oplátku snižuje dobu potřebnou pro ošetření.

To umožňuje výjimečně tichý, regulovaný chod pro stabilnější a efektivnější práci. Řízení motoru KaVo SMARTdrive nabízí daleko hladší spuštění bez vibrací při velmi nízkých otáčkách (od 100 ot./min).

Řízení motoru KaVo SMARTdrive nyní nabízí větší rozsah otáček, 100 až 40 000 otáček za minutu oproti 2 000 až 40 000 otáčkám za minutu u předchozí verze. Obecně platí, že jsou všechny rovné i zalomené ruční nástroje při větším rozsahu otáček univerzálnější, z čehož plyne rozšíření oblasti použití všech ručních nástrojů.

Vyzkoušejte, jak může být výkon jemný.

 

Nejlepší poloha pro vaše pacienty

Díky tomu, že je křeslo výškově nastavitelné (od 350 mm do 830 mm), můžete zaujmout ergonomickou polohu při jakékoli ošetřovací poloze.

 

 

Ergonomie

Ergonomické a pohodlné ovládání

 • Pacient zaujímá na tomto křesle supinační polohu, což je pro Vás výhoda. Tato poloha vám dovoluje pracovat mnohem efektivněji a plně se soustředit na ošetření. Umožňuje pacientům s vyšší hmotností, aby zaujali bezpečnou a pohodlnou polohu na křesle.
 • Měkké polstrování poskytuje pacientům mimořádné pohodlí. Opěrku hlavy se dvěma klouby lze rychle a flexibilně nastavit jedním pohybem.

Ovládání bez dotyku ruky díky nožnímu ovládání KaVo

Výhody multifunkčního nožního ovládání KaVo:

 • Bezpečné a hygienické pracovní postupy
 • Snadné a ergonomické použití
 • Obsluha nožního ovládání pohyby doprava a doleva
 • Nic vás neruší při práci a chodidla máte v pohodlné poloze

Ovládejte všechny funkce křesla a instrumentů pomocí chodidla a vaše ruce nechte soustředěně a hygienicky pracovat v ústech pacienta.

Důvěřujte vlastnímu instinktu, stejně jako vaše stomatologická souprava

Rychlé a pohodlné vyvolání všech funkcí. Intuitivní obsluha prostřednictvím tlačítek přímé volby bez komplikovaného používání barevného kódování dvojitých funkcí.

 

 

 

Hygiena

Stručný přehled výhod

Systém aktivní antibakteriální ochrany

Spolehlivou každodenní hygienickou péči bez dalších časových nároků umožňuje jednoduchý systém pro redukci bakterií ve vaší stomatologické soupravě KaVo E30.

Spolehlivá hygiena a vnitřní čistota i po dlouhodobém odstavení soupravy je zajištěna díky intenzivní redukci bakterií.

 

Čistota vždy a všude

Dezinfikované prostředí bez kompromisů díky odnímatelným dílům. Jedná se například o silikonovou podložku pod instrumenty, držáky instrumentů, plivátko či jednoduše vyměnitelné filtry.

 

Efektivní čištění pomocí přípravku DEKASEPTOL

Biologicky odbouratelný dezinfekční gel DEKASEPTOL je efektivním a spolehlivým přípravkem pro každodenní hygienickou péči sacího systému.

 

 

 

 
 
 
 
 

Ke stažení

Screenshot EsteticaE30   Brožura k soupravě KaVo Estetica E30 (.pdf)

Screenshot EsteticaE30 navodkObsluze   Stručný návod k obsluze (.pdf)

 

 

 

Zpět na: Stomatologické soupravy
GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Kliknutím zobrazíte naše servisní střediska