Produkt: Generátor ozonu OZON-20

 

Generátor ozonu OZON-20

 

 

Generátor ozonu OZON-20

 

Popis

 Co je to ozon? 

Ozon (O3.) je namodralý, nestabilní, v přírodě běžně se vyskytující plyn.  Najdeme jej například ve stratosféře, horských oblastech nebo můžeme cítit jeho specifickou vůni po letní bouřce. Ozon vzniká působením vysokonapěťových výbojů nebo ultrafialovým zářením na molekuly kyslíku. Touto reakcí vznikne molekula O3. Díky uspořádání atomů kyslíku, které tvoří jeho nestabilitu a reaktivitu, se z něj stává jedno z nejsilnějších oxidačních činidel, využívané v medicíně, při úpravě vody, v potravinářství, průmyslu a dalších.

Jak to funguje?

Díky atomovému uspořádání molekuly je ozon vysoce reaktivní látka, se silnými oxidačními účinky. Jeden atom kyslíku z molekuly O3 reaguje s okolním prostředím – odtud se bere dezinfekční účinek.  Ze zbylých dvou atomů se stává opět kyslík O2.  Dezinfekce je tak velmi ekologická, šetrná a navíc velmi účinná, protože ozon je schopen likvidovat bakterie, viry, plísně i zápach. Dezinfekce prostor plynem přináší velkou výhodu ošetření i běžně těžko dostupných míst.

Více informací a detailní popis produktu najdete na stránkách www.ozon20.cz 

 

Výhody

 Výhody generátoru OZON-20

Generátor ozonu Special Care OZON-20 byl speciálně vyroben pro Special Care. Máme jistotu výroby v České republice, konkrétně v Olomouci, a přístroj exkluzivně nabízíme za zaváděcí cenu pro naše zákazníky. Na zařízení jistě oceníte jeho výkon 20 000 mg ozonu za hodinu, bezúdržbovost a kvalitní dílenské zpracování, snadnou ovladatelnost, stejně jako jednoduchý, čistý design a kompaktní rozměry.

 

 

Technická specifikace

 Technická specifikace

Výkon:                 20 000 mg/h

Zdroj:                   230 V, 50 Hz

Hmotnost:          5 kg

Časovač:              zapnutí/vypnutí od 0 do 120 min

Záruka:                24 měsíců

Vyrobeno:           v České republice

Rozměry:             160 x 220 x 300 mm

 

 Často kladené otázky - pdf ke stažení zde.

GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Kliknutím zobrazíte naše servisní střediska