Instalace

Ordinace ve Vyškově!

Ordinace ve Vyškově!

Zbrusu nové prostory jsme pomohli vybavit panu doktorovi Ondřeji Přikrylovi z Vyškova! Při jeho práci mu nyní dělají radost technologie KaVo - stomatologická souprava KaVo Estetica E50 Life, intraorální rentgen KaVo FOCUS, instrumenty EXPERTmatic nebo třeba dentální mikroskop Leica M320. Součástí dodávky bylo vypracování ergonomického projektu, zvolení všech potřebných technologií, stavební dozor a následná dodávka, montáž a zaškolení na veškerou techniku. Panu doktorovi přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů a v těchto dnech i hodně zdraví a optimismu!

Číst více na Facebooku


Instalujeme v Olomouci!

Instalujeme v Olomouci!

Dvě nové, krásné a ergonomicky vyladěné ordinace Stomatologického centra 3 Kameny se nám podařilo úspěšně navrhnout a instalovat v původně bytových prostorech. Můžete se těšit na profesionální péči pod mikroskopy Leica M320 a pohodlí si uděláte na špičkových soupravách KaVo Estetica E70 Vision s měkkým polstrováním Relax Line. K vybavení ordinací pak patří i intraorální rentgeny KaVo FOCUS či panoramatický rentgen KaVo OP3D. Děkujeme za důvěru, přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na další spolupráci!

Číst více na Facebooku


Instalujeme !

Instalujeme !

Tři krásné a zbrusu nové ordinace v Olomouci! Do prostor stomatologického centra LIBENTO jsme instalovali dvě stomatologické soupravy KaVo E70 Vision a jednu soupravu KaVo Estetica E50 Life všechny s luxusním měkkým polstrováním RELAXline. Do každé ordinace také intraorální rentgen KaVo FOCUS a další spousta moderních technologií, které jsou schované v nábytku tak, aby ordinace splňovaly minimalistické požadavky na design a přitom byly špičkově vybavené. Nové klinice přejeme úspěšný start a těšíme se na další spolupráci!

Číst více na Facebooku

GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Kliknutím zobrazíte naše servisní střediska