DentaSun

denta_sun6

Je mnoho firem, které vyvíjí a prodávají osvětlení pro stomatologii. Do svých drahých svítidel pak ale vždy nakupují světelné zdroje (zářivky), které jsou vyráběny masově, a navíc zpravidla na spodní hranici zákonných norem, případně pod jejich hranicí.

Na rozdíl od těchto firem se DentaSun dlouhodobě zabývá vývojem nejen svítidel, ale i vlastních plnospektrálních světelných zdrojů – zejména zářivek, v poslední době i plnospektrálních LED. Všechny tyto zdroje světla nesou označení NASLI. Kromě obchodu se DentaSun věnuje i vývoji a vědecké činnosti v oblasti světla a jeho nevizuálního působení na lidský organizmus, a to včetně publikační činnosti v odborném tisku zabývajícím se osvětlením.

Spolupracuje v tomto oboru se špičkovými odborníky a lékaři. Výsledkem této činnosti je umělé osvětlení, které se svým vyváženým spektrálním složením a barvou velmi podobá přirozenému dennímu světlu. Každodenní mnohahodinový pobyt pod takovým osvětlením je pak pro lidské oko i celý organizmus mnohem šetrnější a přirozenější než v případě výrazně ochuzeného spektra běžných zářivek a LED.

Na rozdíl od jiných značek profilujících se jako stomatologické osvětlení, pod kterými jsou dodávána pouze závěsná svítidla nad soupravu, je DentaSun celým systémem (závěsná a stropní svítidla, plnospektrální zářivky a plnospektrální stolní a stojanové lampy), a zákazník tak má možnost vybavit celou ordinaci či laboratoř zdroji světla stejného charakteru a vlastností, jako je přirozené světlo přicházející do místnosti oknem.

GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Kliknutím zobrazíte naše servisní střediska