Produkt: KaVo Estetica E70/E80 Vision
Výrobce: KAVO

Zubní souprava KaVo Estetica E70 a E80 Vision

S novými soupravami zažijete nový koncept léčby, který optimálně podporuje všechny Vámi zvolené pracovní kroky a potřeby. Na základě návrhů a přání lékařů Vám představujeme novou soupravu KaVo Estetica E70/E80 Vision.

Zubní souprava KaVo Estetica E70 a E80 Vision

S novými soupravami zažijete nový koncept léčby, který optimálně podporuje všechny Vámi zvolené pracovní kroky a potřeby. Na základě návrhů a přání lékařů Vám představujeme novou soupravu KaVo Estetica E70/E80 Vision.

Základní popis

Při vývoji nové zubní soupravy bylo naším cílem poskytnout optimální podporu při všech pracovních krocích a při každém ošetření. Koncept nové soupravy se řídil požadavky, které vycházely z podnětů lékařů.

Vznikly tak návrhy na:

 • jednodušší provoz
 • plynulejší pracovní postupy
 • moderní komunikaci s pacientem
 • jednoduchý přístup k údajům pacientů
 • plně automatizované hygienické postupy

Zároveň však byly zachovány osvědčené prvky, jako například ergonomické "plovoucí" křeslo.

Přehled všech inovací

  1. Nová strana lékaře – ovládání jedním dotykem. Zcela nový koncept poskytující rychlý a přímý přístup ke všem důležitým funkcím šetří čas a přispívá k bezproblémovým ošetřovacím postupům.

  2. Komunikace s pacienty začíná. Snadno obsluhovatelná intraorální kamera KaVo ERGOcam One.

  3. Obraz ve vysoké kvalitě. Nové displeje s vysokým rozlišením: KaVo Screen HD o rozměru 22“ a displej KaVo Screen One o rozměru 19“.

  4. CONEXIO. Méně hledání. Lepší výsledky. Systémový software CONEXIO je rozhraním, které nabízí užitečné funkce a zajišťuje časově neomezený přístup k příslušným datům pacientů.

  5. Hygienický systém s automatickým provozem. Hygienické centrum s integrovanými a odnímatelnými adaptéry pro instrumenty a sací hadice zajišťuje rychlé a automatické čištění a dezinfekci.

  6. Nový design je nápadně elegantní. Edice Blue Line v oceánově modré nebo kouřově modré.

  7. Moderní vzhled. Přepracovaný design s bílou barvou komponentů.

  8. Zavěšené křeslo - vyzkoušeno a otestováno. Velmi oceňovaný, unikátní koncept je stále špičkou ve své třídě.

  9. Operace s integrovanou chirurgickou jednotkou. Všechny chirurgické funkce zajišťuje nová jednotka s lehkým chirurgickým motorem a s integrovanou pumpou fyziologického roztoku.

 

 

 

Modely

ESTETICA E70/80 Vision S otočné rameno s horním vedením hadic nástrojů

ESTETICA E70/80 Vision S

ESTETICA E70/80 Vision T otočné rameno se spodním vedením hadic nástrojů

ESTETICA E70/80 Vision T

ESTETICA E70/80 Vision C na samostatném vozíku se spodním vedením hadic nástrojů

ESTETICA E70/80 Vision C

 

 

 

 

Výhody

 • Inovativní plovoucí křeslo KaVo s nosností do 180 kg a pětihvězdičkovým světlem
 • Ergonomické plovoucí křeslo poskytuje dostatečný prostor pro nohy (oceněno AGR-Award)
 • Dodáváno s pětihvězdičkovým světlem KaVoLUX 540 LED
 • Trendelenburgova poloha
 • Optimální nejvyšší/nejnižší poloha
 • Nové nastavitelné loketní opěrky
 • ESTETICA E80 Vision: přidali jsme vodorovný pohyb a zdvih sedáku
 • Integrované hygienické centrum pro vaše instrumenty a sací zařízení
ESTETICA E70/80 Vision S
 

Snadné nasedání a vysedání

Nové loketní opěrky na stomatologické soupravě KaVo ESTETICA E70/E80 Vision usnadňují pacientům nasedání a vysedání. Opěrky se jednoduše sklápí dolů a během ošetření poskytují oporu bez omezení volnosti pohybu.

Vaše přání bylo: Rychlejší a jednodušší ovládání.

Naše odpověď je: Dotykový displej!

Loketní opěrky
 
 • Vysoce kvalitní skleněný displej jak na straně lékaře, tak i sestry, se snadněji čistí a udržuje
 • Citlivé dotykové rozhraní umožňuje rychlý přístup ke všem důležitým funkcím a údajům

Zcela nově zpracovaný ovládací program přináší:

 • Snadný pracovní postup
 • Logickou strukturu
 • Další funkce, které jsou k dispozici v záložkách
 • Individuálně přizpůsobitelnou hlavní ovládací obrazovku
 • Zvukové signály přispívající k plynulosti pracovního postupu
Dotykový displej
 

Ovládání jedním dotykem

Díky novému citlivému dotykovému displeji je ovládání stomatologické soupravy KaVo ESTETICA E70/E80 Vision intuitivnější než kdykoli předtím. S dotykovým displejem a jeho názornou ovládací logikou je přístup ke všem důležitým funkcím bezproblémový. Před, během a po ošetření. Zcela nově zpracované uživatelské rozhraní bylo speciálně vyvinuto, aby zvyšovalo plynulost pracovního postupu. Rozhraní je srozumitelné, logicky strukturované a snadno se ovládá v každé situaci.

Pracovní režimy přímo na míru

Pracovní režimy přímo na míru

Dobře strukturované. Snadné. Srozumitelné. Nově přepracované uživatelské rozhraní na straně lékaře.

Každý zubař si přeje, aby jeho stomatologická souprava co nejvíce vyhovovala jeho požadavkům. Proto stomatologická souprava KaVo ESTETICA E70/ E80 Vision nabízí možnost nastavení zařízení podle osobních preferencí. Díky možnosti flexibilního nastavení instrumentů nejsou specializace žádným problémem. Vybavte stranu lékaře a sestry přesně podle Vašich potřeb.

Mnoho funkcí lze individuálně nastavit pro zubního lékaře, např. jméno zubního lékaře, typy ošetření nebo umístění tlačítek přímé volby na obrazovce.

Další dodatečné vybavení je možné přidat díky připravenosti na budoucí rozšíření.

 

 

 

Ergonomie

 

Využijte všech aspektů celkového ergonomického konceptu soupravy KaVo ESTETICA E70/E80 Vision. Správná pracovní poloha při sezení, stání i při sklopeném křesle – vše je možné.

Prakticky neexistují lepší podmínky pro zdravou pracovní pozici a klidnější práci pro Vás a Vaše spolupracovníky. Zažijte osvobozující pocit přirozeného a intuitivního pohybu. Díky výškově nastavitelnému opěradlu Comfort s komfortním polstrováním je možné soupravu KaVo ESTETICA nastavit individuálně podle výšky pacienta.

Pracovní režimy přímo na míru

Více místa pro nohy

Využijte více volného prostoru pro nohy a umístěte si nožní ovládání kamkoli chcete.

Jedinečný koncept křesla u soupravy KaVo ESTETICA E70/E80 Vision poskytuje více flexibility a pohodlí při práci. To znamená:

 • Zdravá pozice
 • Přizpůsobení polohy podle polohy pacienta
 • Volný pohyb při jakémkoli postupu ošetření
Zůstaňte ve správné a pohodlné poloze

Zůstaňte ve správné a pohodlné poloze

Pohybujte se přirozeně a provádějte úkony bez fyzického napětí.

Soupravu KaVo ESTETICA E70/E80 Vision lze přizpůsobit individuálním potřebám a požadavkům. Rozsah nastavení výšky křesla pacienta se pohybuje od 350 mm do 900 mm. Díky takovému rozsahu jsou zajištěny optimální ergonomické podmínky bez ohledu na to, zda při ošetření sedíte nebo stojíte.

Užijte si jejich mimořádných předností

Soupravě KaVo ESTETICA E70/E80 Vision a ordinační židličce PHYSIO Evo byl stejně jako předchozím modelům udělen certifikát AGR „Hnutí za zdravější záda“ (Campaign for Healthier Backs). Odborníci z různých oborů medicíny ohodnotili produkty podle nejpřísnějších kritérií jako optimální zařízení pro stomatologickou práci.

Stoličky PHYSIO Evo a Evo F jsou dokonale ergonomické a zajišťují zdravou pracovní polohu.

certifikát AGR

Nabídněte svým pacientům maximální pohodlí

Polohování pacienta podle Trendelenburgova pohybu je pohodlné a ergonomické při každém typu ošetření. Jelikož se nožní podložka automaticky zvedá a klesá při naklápění opěradla, nemůže dojít ke zmáčknutí nebo natažení pacienta, přičemž je současně provedeno nastavení loketní opěrky. Díky zvýšené poloze nohou je také podporován krevní oběh.

Nejlepší poloha pro pacienty

Jelikož každý pacient má různé rozměry, je důležité, aby bylo možné každému pacientovi křeslo přizpůsobit. Vaši pacienti se budou ve sklopené poloze díky širokému opěradlu Comfort cítit velmi pohodlně. Zásluhou možnosti nastavení výšky je možné soupravu KaVo ESTETICA E70/E80 Vision přizpůsobit pacientům s různou výškou a tělesnou konstitucí.

Opěradlo Progress je zúženo za účelem snadného přístupu k pacientovi. Díky speciální hlavové opěrce je poloha vleže pohodlná i při dlouhotrvajících ošetřeních. Ergonomie a pohodlí na nejvyšší úrovni.

Opěradlo Comfort nabízí maximální pohodlí pro pacienta.

Opěrka Comfort

Opěradlo Progress: správná pracovní poloha a optimální přístup pro lékaře, zvláště při ošetření dětských pacientů.

Opěrka Progress

Pacientovo pohodlí začíná u hlavy

Udělejte si pohodlí a nabídněte jej i pacientům. Nastavte opěrku hlavy vaší soupravy KaVo ESTETICA E70/E80 Vision přesně do polohy hlavy a úst. Úhel náklonu hlavy lze nastavovat prakticky neomezeně.

Pevné pozice se přesně přizpůsobí anatomii pacienta. Nezáleží na tom, zda je opěrka hlavy poháněna motorem, pneumaticky nebo hydraulicky, vždy najdete ideální pozici. Pohodlné a přesné. Opěrka hlavy se dvěma klouby je k dispozici ve verzi s pneumatickým, motorovým nebo mechanickým pohonem.

                         kresla 70 80


 

 

Hygiena

Díky automatickým programům čištění, automatickému proplachovacímu programu, systému zabraňujícímu zpětnému sání a snadno čistitelným součástem je zajištěna maximální bezpečnost a navíc se šetří provozní náklady.

 • Pokyny se zobrazují na dotykovém displeji
 • Všechny povrchy jsou hladké, dotykový displej je chráněn skleněnou plochou
 • Řada komponentů je odnímatelných a samostatně čistitelných
 • Nové hygienické integrované centrum
 • Adaptér lze demontovat a termodezinfikovat
 • Integrovaná zařízení DEKAmat a CENTRAmat
 • 4 čisticí programy
Integrované hygienické funkce
 

Připraveno k použití. Rychle a bezpečně.

Nenechte se připravit o drahocenný čas při provádění komplikovaných hygienických úkonů. Integrované hygienické funkce a plně automatické procesy Vaší soupravy KaVo ESTETICA E70/E80 Vision se o vše postarají. Stačí se jen řídit pokyny na dotykovém displeji. Skutečná úspora času.

Spolehněte se na nový automatický systém snadného a spolehlivého čištění sacích hadic a hadic instrumentů. Hygienické centrum je nově plně integrováno do tělesa jednotky stomatologické soupravy. Stačí jen připojit odsávací hadice a hadice instrumentů. Hygienické centrum lze demontovat a dezinfikovat za vysokých teplot.

Odnímatelné části
 

Výhodné jsou odnímatelné části

Standardně se společnost KaVo výrazně věnuje částem, kterých se dotýkáte rukou. Tyto znečištěné části, jako jsou rukojeti, tácky na instrumenty, plivátkové bloky, lze jednoduše demontovat. Dají se čistit, dezinfikovat a některé dokonce sterilizovat.

Systém zamezení zpětného sání

Chraňte svůj přívodní systém vody technologií zamezení zpětného toku kapaliny v instrumentech a motorech KaVo. Tento systém zamezuje nasání sprejové vody zpět do stomatologické soupravy.

Automatický proplachovací program.

Využijte automatické čisticí funkce pro zjednodušení každodenní údržby všech vodovodních cest. Díky čtyřem programům budete mít zajištěnou spolehlivou hygienickou péči. Stačí pouze stisknout tlačítko. Během normálního provozu je zajištěna neustálá redukce bakterií pomocí dezinfekčního přípravku OXYGENAL 6, který zamezuje šíření a množení mikroorganismů.

Prvotřídní kvalita chladicích a proplachovacích kapalin garantuje intenzivní redukci bakterií (týdenní čisticí program) i během delší odstávky. Systém HYDROclean zajišťuje čištění a dezinfekci celého sacího a vypouštěcího systému a hadic. Navíc prostředek DEKASEPTOL Gel je dávkován automaticky, čímž odpadá další manuální úkon. Zařízení OXYmat a DEKAmat integrované v soupravě vám zajistí standardní a automatickou hygienu, která navíc zvyšuje provozní spolehlivost soupravy.

Komfort v každém detailu

Komfort při ošetření je důležitý nejenom pro pacienta, ale i pro ošetřujícího a ostatní personál. Souprava KaVo ESTETICA E70/E80 nabízí obojí. Pro ošetřujícího to znamená především plynulé pracovní postupy při každém typu ošetření. Souprava KaVo ESTETICA E70/E80 Vision totiž zajišťuje ošetřujícímu

Jeden ovladač pro všechny funkce

Máte plné ruce při léčbě svých pacientů? Pak jednoduše ovládejte jednotku KaVo ESTETICA E70 / E80 vaší nohou. Veškeré funkce a integrované zařízení lze ovládat pomocí nožního ovládání. Mimochodem, minimalizujete riziko křížové kontaminace a pracujete za zvlášť hygienických podmínek. Současně šetříte svaly nohou. Protože zůstává naprosto uvolněná při ovládání nožního ovládání s příjemným bočním pohybem i po dlouhou dobu. Můžete tak pracovat bez únavy a s vysokou přesností. Volitelně je k dispozici i bezdrátové ovládání nohou. To vám umožňuje ještě flexibilnější umístění nožního ovladače.

Inovativní zubní souprava KaVo Estetica Life E70/E80

 

 

Ke stažení

Screenshot Estetica E7080   Brožura k soupravám KaVo  ESTETICA E70/E80 Vision ke stažení (.pdf)

Screenshot EsteticaE70 80Vision navodkObsluze   Stručný návod k obsluze ke stažení (.pdf)

 

 

Zpět na: Stomatologické soupravy
GendexGendex
LeicaLeica
KerrKerr
KavoKavo
OrascopticOrascoptic
Kliknutím zobrazíte naše servisní střediska